Collection: Chews

Keep your dog engaged and happy with a high quality chew. All natural, fully digestible and great for their teeth.
54 products
  • Redbarn Puffed Collagen braid
    Regular price
    from $5.99
    Sale price
    from $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Canophera wood chews
    Regular price
    from $8.99
    Sale price
    from $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fieldcrest farms-nothin to hide
    Regular price
    from $3.99
    Sale price
    from $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crumps Naturals- Sweet Potato Chews
    Regular price
    from $19.99
    Sale price
    from $19.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Redbarn beef cheek
    Regular price
    from $7.99
    Sale price
    from $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ears
    Regular price
    from $1.99
    Sale price
    from $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Open Range Water Buffalo Horn
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vetgies Singles
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gabo Pork femur
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crumps Naturals- Sweet Potato and Liver Chews
    Regular price
    from $19.99
    Sale price
    from $19.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • RedBarn Collagen Sticks
    Regular price
    from $3.99
    Sale price
    from $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rollover stuffed hooves
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vetgies
    Regular price
    from $12.99
    Sale price
    from $12.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Open range beef tendons
    Regular price
    from $7.99
    Sale price
    from $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tollden Farms Raw Bones
    Regular price
    from $22.99
    Sale price
    from $22.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Open range water buffalo bully sticks
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Livestrong Himalayan Yak Cheese Chew
    Regular price
    from $9.99
    Sale price
    from $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rollover stuffed bones
    Regular price
    $11.99
    Sale price
    $11.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • This and That- Sydney's Harbour- Atlantic Wolffish
    Regular price
    $17.99
    Sale price
    $17.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • RedBarn Puffed Collagen Spring 6-7”
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out